Paridea > Projekty > Do Afriky nejen za pohádkou

Do Afriky nejen za pohádkou

Dětský fond OSN (UNICEF) vydává zábavně poučné CD pro všechny děti, které mají rády pohádky.

Víte, proč má zebra černé pruhy a pavián lysý zadek? Proč jí lev svou kořist vždycky o samotě? Proč se zvířata už nikdy nebudou vysmívat želvě? A tušíte, proč si většina dětí v Africe přeje chodit do školy? Slyšeli jste, jak daleko musejí malí Afričané chodit pro vodu? Nejen to se dozvíte na CD plném afrických pohádek, skutečných příběhů z Afriky a africké hudby! CD děti především pobaví a lehce poučí – ukáže jim líbivou formou, že na světě jsou země, kde se žije zcela odlišně než u nás.

Výtěžek získaný prodejem CD je určen na programy Dětského fondu OSN (UNICEF) – zejména na stavbu škol a na nákup školních pomůcek. Cena CD činí 110 Kč.

VÍCE O PROJEKTU

Chcete-li se připojit do našich diskuzí, přihlašte se, nebo se zaregistrujte.
Emil Vlasák4053810.12.2013 11:49

Vážení, tak to je bomba. Celý víkend jsem nedělal nic jiného, než poslouchal tohle CD. Možná z toho dostanu i tik, ale dcera je blahem bez sebe a syn mi dává neustále testovací otázky: jestli vím proč je zebra pruhovaná atp. Vřele doporučuji.

Jana Holečková9.12.2013 10:17

Na křtu CD "Do Afriky...." jsme si s dcerou Aničkou zakoupily také jedno cédéčko. Co myslíte, že posloucháme od toho dne? Rytmická hudba, která příběhy provází jí chytla natolik, že u poslechu porůznu křepčí a tančí ..... skoro bych víc ocenila, kdyby se na chvíli posadila k domácím úkolům.... Samozřejmě mě ale těší, že právě toto CD dcera zařadila ke svým favoritům.

<123>

Devatero pro komunikaci

  1. sdělujeme své zkušenosti
  2. sdělení jsou jasná, stručná, srozumitelná
  3. jsme upřímní
  4. dodržujeme pravidla slušného chování
  5. respektujeme odlišné postoje druhých
  6. jsme inspirací druhým
  7. vystříháme se bezobsažných sdělení
  8. hanlivá a nesmyslná sdělení budou odstraněna
  9. ovlivňujeme věci budoucí
Obchodní podmínky   |   Souhlas se zpracováním osobních údajů   |   Devatero   |   copyright 2013 – 2022 © Paridea