Paridea > Projekty > Dětské módní doplňky na zimu

Dětské módní doplňky na zimu

Soňa Zatřepálková - někomu možná jméno známé, pro někoho zcela nové. Soňa se poslední roky naplno věnovala svým třem dětem a svoji profesi trochu upozadila, nyní se opět vrací ke své práci. Jako vzorná maminka se rozhodla věnovat svoji  novou kolekci zimních doplňků právě dětem. Jelikož zvolila pro život své rodiny prostředí venkova, má možnost všechny své modely intenzivně testovat přímo na svých dětech, navíc v maximálně možných zátěžových situacích. Přesto nás oslovila, abychom pro její nové vzorky našly i jiné děti, které budou moci její doplňky zkoušet, spolu s rodiči hodnotit a pomohou jí doladit poslední detaily modelů k plné spokojenosti dětí i jejich rodičů. Je pro ni důležité, aby modely byly nejen líbivé, ale též funkční a kvalitně zpracované.

 

 

 

 

 

Více informací o firmě So-So Design a Soně Zatřepálkové.

Fotky z testování :)

Chcete-li se připojit do našich diskuzí, přihlašte se, nebo se zaregistrujte.
Jana Holečková9.12.2013 10:24

@ Petra Lazáková
Soňa zpracovala do testování několik variant. Některé byly bez zipu. Jsme rády, že zjišťujeme, že zip je nutnou a hlavně praktickou součástí návleku. Se Soňou jsme se domluvily, že do návleku je možné zip dodatečně všít, případně můžeme testovaný návlek vyměnit za model se zipem. Jde nám o to, aby se děti s návleky i rukavicemi dobře sžily a maminky ocenily snadou manipulaci.

Petra Lazáková140007.12.2013 20:17

Pěkný den,
dnes napadl první sníh! Návleky i rukavice jsme proto vyzkoušeli poprvé v terénu. Na cca 4 hodinové procházce v lese se osvědčily - nepromokly, nesvlékaly se. Jediné, co bych možná uvítala, je zip na návlecích. Pokud je syn potřebuje obléknout nebo svléknout, musí být bez bot. Návleky jsou totiž úžší - přes boty s nimi manipulovat nelze. A to je někdy malá komplikace.
Ale každopádně díky za ně!
Pohodový předvánoční čas přeje
Petra Lazáková

Michaela Buchtelová252297.12.2013 12:45

Dobrý den,mně se ty návleky i rukavice moc líbí a zdají se být praktické (také oceňuju reflexní pásky, těch není nikdy dost).
Zatím jsem je testovat nezačala, ale už je aspoň ukazuju, kde se dá :-) (nedávno jsem se zrovna vzala do školky a sklidily úspěch).
Počítám, že jak napadne první sníh, své dcerce je navlíknu. Docela bych si ráda pořídila podobné návleky i pro sebe. V minulosti jsem si kupovala asi troje a vždy byl problém s tím upínáním pod botou, protože se časem rozpadlo, a tím ty návleky ztratily svou funkčnost, protože na botě nedržely. U tohoto modelu se zdá, že jsou pásky bytelnější (navíc pro děti vzhledem k jejich váze asi není třeba, aby byl materiál pevný a odolný).
Hezký den
Michaela B.

Jana Zlesáková530027.12.2013 09:40

Dobrý den, potěšilo nás, že jsme byly vybrány k testování návleků a rukavic. První dojem - moc hezká barva výrobku a též i příjemný pocit na dotek. Jako celek návleky a rukavice vypadají se všemi prvky moc dobře. Eliška si oboje odzkoušela na sucho doma. Do dnešního rána i u nás napadla troška sněhu, tak to vyzkoušíme "na ostro" a pořídíme nějaké fotečky. Hezký den přeje Jana

Petra Lazáková1400027.11.2013 21:25

Od firmy SO-SO Design jsme dostali na vyzkoušení soft shellové návleky a rukavice. Náš tříletý syn je bohužel ještě nevyzkoušel v terénu, ale doma je chvíli nosil velmi pyšně. Tu chvíli proto, protože pěkně hřejí. A to uvnitř není úplně příjemné - ale venku to bude samozřejmě výhoda.
Je praktické, že se návleky na nohy dají na dvou stranách upevnit šňůrkami. Oceňuji i reflexní prvky.
Do rukavic syn dokáže strčit ruku sám, což se mu u jiných nedaří. A to je velké plus. Zatím jsme ale vždy kupovali rukavice zajištěné řemínkem kolem zápěstí - aby dobře držely. Tyto rukavice řemínek nemají. Později se ráda svěřím, jestli je to nevýhoda nebo řemínek ani není potřeba.
Pěkný den všem přeje
Petra Lazáková

Markéta Ulčová25.11.2013 10:10

Je konec listopadu a teploty se pohybují kolem nuly. Soňa připravila první kousky k testování, které postupně předáváme vybraným účastníkům projektu. Všechny modely se mírně liší, budeme vás s nimi seznamovat prostřednictvím fotografií, nejen zde, ale i na facebooku. Diskusní fórum nás provede celým testováním. Ať si naši malí testovatelé užijí spoustu zábavy!

<123>

Devatero pro komunikaci

  1. sdělujeme své zkušenosti
  2. sdělení jsou jasná, stručná, srozumitelná
  3. jsme upřímní
  4. dodržujeme pravidla slušného chování
  5. respektujeme odlišné postoje druhých
  6. jsme inspirací druhým
  7. vystříháme se bezobsažných sdělení
  8. hanlivá a nesmyslná sdělení budou odstraněna
  9. ovlivňujeme věci budoucí
Obchodní podmínky   |   Souhlas se zpracováním osobních údajů   |   Devatero   |   copyright 2013 – 2022 © Paridea