Paridea > Projekty > Dětské módní doplňky na zimu

Dětské módní doplňky na zimu

Soňa Zatřepálková - někomu možná jméno známé, pro někoho zcela nové. Soňa se poslední roky naplno věnovala svým třem dětem a svoji profesi trochu upozadila, nyní se opět vrací ke své práci. Jako vzorná maminka se rozhodla věnovat svoji  novou kolekci zimních doplňků právě dětem. Jelikož zvolila pro život své rodiny prostředí venkova, má možnost všechny své modely intenzivně testovat přímo na svých dětech, navíc v maximálně možných zátěžových situacích. Přesto nás oslovila, abychom pro její nové vzorky našly i jiné děti, které budou moci její doplňky zkoušet, spolu s rodiči hodnotit a pomohou jí doladit poslední detaily modelů k plné spokojenosti dětí i jejich rodičů. Je pro ni důležité, aby modely byly nejen líbivé, ale též funkční a kvalitně zpracované.

 

 

 

 

 

Více informací o firmě So-So Design a Soně Zatřepálkové.

Fotky z testování :)

Chcete-li se připojit do našich diskuzí, přihlašte se, nebo se zaregistrujte.
Jana Holečková21.1.2014 11:55

@ Petra Lazáková
Hezký den Petro, návleky bez zipu v So-So Design upraví dle potřeby. Stačí nám návleky vrátit a v únoru již budete moci pokračovat v testování modelu se zipem.
Moc děkujeme za takovýto příspěvek. Koncem loňského roku jsem si uvědomila, že na horách nám nechybí ani tolik sníh (náhradní program vymyslíme raz dva), ale právě návleky. Několik tůr po rozbahněném terénu, shnilém listí a kalužemi prokázal, že z kalhot i oteplovaček se nánosy špíny v koupelně hotelu nejen těžce odstraňují, ale i po návratu domů bylo potřeba je nechat přeprat opakovaně. Příště do hor už jen s návleky!

Petra Lazáková1400020.1.2014 11:42

Pěkný den,
ještě malý dodatek. Během výletů o tomto víkendu jsem si uvědomila ještě jednu výhodu návleků - při hraní v tlejícím zabahněném listí v lese se dětem nedostalo ani smítko do bot a ponožky měly kolem kotníků suché (což dříve neplatilo).
Chtěla jsem zároveň požádat o jednu věc - nešlo by do návleků bez zipu ten zip dodatečně všít? Manipulace bez zipu je opravdu hodně špatná a zdlouhavá. Mockrát děkuji za odpověď!

Jana Zlesáková5300216.1.2014 03:46

Hezký den ☼ , zasílám odpovědi na testovací otázky :
1. Rukavičky a návleky měla Eliška na sobě asi tak 6x, při prvním sněhu a pak při procházce s pejsem po lese a na poli. Je to skvělá ochrana proti vlhku a zimě.
2. Návleky se zipem i rukavičky - 1.
3. Rukavičky a návleky viděli v 7 rodinách s dětmi a 3 babičky.
4. Líbily se, jak materiál, zhotovení návleků se zipem (snadnější navlékání), tak i barva.
5. Pokud budeme muset na příští zimu kupovat nové návleky i rukavičky, tak je koupíme. Ale myslím si, že nám ještě ty testovací co do velikosti vystačí.

Petra Lazáková1400015.1.2014 14:47

Hezký den, posílám odpovědi na níže uvedené otázky:
1. Rukavice i návleky měly děti na sobě několikrát na horách (ve sněhu), a asi 5x na výletě v lese (bahno).
2. Návleky se zipem: 1, návleky bez zipu: -1, rukavice: -1 (trošku padají-chtělo by to ten pásek nebo gumičku na konci lemu).
3. Viděly je asi 3 rodiny s dětmi a 2 babičky.
4. Všem připadaly praktické (hlavně příjemně zateplené oproti běžným návlekům) a velmi pěkné na pohled.
5. Pokud ze stávajících návleků a rukavic děti vyrostou, tak budeme určitě kupovat nové.

Markéta Ulčová14.1.2014 13:58

Milí přátelé, vánoce způsobily, že naše diskuse na chvilku utichla. Abychom ji znovu rozproudily, připravily jsme malý dotazník. Odpovědi na otázky piště zde do diskuse.

1) Kolikrát jste již návleky a rukavice testovali?
2) Jakou byste jim dali známku (jako ve škole)?
3) Mluvili jste o návlecích/rukavičkách s dalšími lidmi (kamarádi, rodina, rodiče ve škole apod.)? Kolik jich bylo?
4) Pokud ano, jakou jste získali odezvu?
5) Pořídíte pro své děti softshellové návleky a rukavice i na příští zimu?

Petra Lazáková1400013.1.2014 12:57

Pěkný den,
chtěla bych jen poděkovat za návleky a rukavice pro staršího syna! O víkendu jsme měli možnost porovnat návleky bez zipu (návleky mladšího syna) a se zipem. Nesrovnatelně příjemnější manipulace je s těmi se zipem! Zip se opravdu vyplatí!!
Jinak - návleky se při celodenním výletu po bahnitých lesních a polních cestičkách velmi hodily. Kluci měli nejen nohy v teple, nefoukalo jim pod kalhoty - ale kalhoty také zůstaly čisté. Bahno bylo jen na návlecích - do auta tak nastoupili bez návleků a poměrně čistí. Návleky pak doma po vyprání uschly podstatně rychleji než by se usušily celé zateplené kalhoty.
Děkujeme!

Jana Holečková6.1.2014 15:04

@ Johana Jonáková
V rámci testování není problém rukavičky vyměnit za větší velikost - stačí původní testovaný model vrátit. Ideální je vše fotit a zasílat průběžně fotodokumentaci - bude lépe zřejmé, kde je potřeba přidat materiálu atp.
Návleky na nohy je možné nosit při mokrém počasí i na sněhu - od podzimu do jara, u rukaviček So-So Design doporučuje buď pod ně použít prstové rukavičky a nebo je nosit, než přijdou přízemní mrazíky. V současné době se připravují další modely, které již budou vyteplené a určené do mírnějších mrazů.

Petra Lazáková140006.1.2014 11:47

Hezký den všem!
Rukavice jsme o Vánocích konečně pořádně otestovali na horách - na lyžích. Velmi výhodné bylo, že se pod rukavice vešly ještě jedny teplé prsťáky. Když si náš tříletý Matyáš dával svačinu, sundal si jen ty soft-shellové a ruce měl tedy pořád v teple.
Dobré také je, že se nepromočily. Jen zvlhly - ale během chvilky se v hospůdce vysušily. Také dobře přilnuly k bundě - takže poměrně dobře držely. Ale přesto bych měla návrh - upevňující pásek kolem zápěstí nebo možná upevňující gumička na lemu rukavice by ruklavice příjemně vylepšily a manipulaci zjednodušily!
Návleky se nám osvědčily v tajícím sněhu velmi dobře. Líbí se mi, že gumička pod podrážku je pevná a nevytahuje se.
Děkuji a přeji mnoho úspěchů s tímto produktem!

Jana Zlesáková530026.1.2014 01:33

Posílám vám slíbené fotografie z testování návleků a rukavic moji Eliškou - 6 a 3/4 roku.

Po obdržení návleků a rukaviček od vás napadla první a taky poslední troška sněhu. Ale i tak se Elišce povedlo věcičky otestovat a použít je při stavbě prvního a taky zatím posledního sněhuláka v letošní zimě. Jak jsem již psala v předchozích hodnoceních jsou návleky i rukavičky prima, jak na nošení tak i na údržbu.

Johana Jonáková140004.1.2014 12:34

Zatím jsme se 4letým synem využili jenom rukavice. Použil je při cestě na kole o vánočních svátcích. Bohužel ručičky měl potom dost zmrzlé a fňukal, že je mu zima. Teplota venku byla kolem 2stupňů nad nulou.
Problémem trochu je, že jsou rukavičky na něj relativně krátké, takže mu tam fučí, ale asi jsme zvolili špatnou velikost. Jako velikost je napsáno 92/98, syn už je však velikostí 122. U rukavic jsme nicméně při objednávání žádné velikosti nepsali (to bylo jen u návleků).

Martina Mořkovská7600125.12.2013 22:44

Heký vánoční večer, před pár dny jsem si na poště vyzvedla návleky a rukavičky pro 3. letou dceru. Jsou opravdu krásné a už se těším až je vyzkoušíme v terénu:)) doufám, že napadne aspoň trošku sněhu a pokud ne vyzkoušíme blátivou variantu:)
Krásné vánoce, Martina

Jana Zlesáková5300220.12.2013 15:38

návleky s rukavicemi jsou perfektní ☼. Děkujeme,
že jste nás vybraly. Jsou zabetonované fotečky ve foťáku, hodně se s
ním fotilo a musím prý počkat, až bude čas, aby právě tyto fotečky
byly zkopírované na PC a já je pak mohla poslat k vám. Myslím na to.

Andrea Sedláková3800120.12.2013 14:28

Chci upozornit na skutečnost, že návleky na nohy ošmýkané od bahna se velice snadno udržují - stačí otřít houbičkou. Do tohohle nešťastného počasí velice praktické.

Markéta Ulčová20.12.2013 12:16

@ Michaela Buchtelová
Objednávat dospělácké i jiné modely můžete na adrese so-sodesign@email.cz (Soňa Zatřepálková). Více se dozvíte v článcích na našem webu (jsou pověšeny u diskusního fóra, pokud jste přihlášeni, nebo v záložce Články).

Petra Lazáková1400019.12.2013 23:54

Pěkný večer, naprosto souhlasím s Míšou Buchtelovou - rukavice mají výhodu, že se do nich dají vložit ještě jedny prstové rukavičky. Taky je pěkně oddělený palec od ostatních prstů - u některých rukavic se synovi stávalo, že se mu palec vysouval - což ho zlobilo:-) Po návratu z hor budu mít návleky i rukavice "proklepnuté" více - tak se svěřím:-)
Za dámské návleky bych také byla vděčná. Jsem si jistá, že bych je na výletech hodně využila. Zip do těch dětských bych uvítala - ale rozhodně to nemusíme řešit tuto sezónu.
Přeji pohodové vánoční svátky!

Michaela Buchtelová2522919.12.2013 23:08

Hezký večer, ještě jsem chtěla poděkovat za ty dětské rukavice. Vyhovují mi tím, že je jejich vnitřek hebký a zvnějšku jsou nepromokavé, a dají se tedy nosit samostatně. Taky mi vyhovuje, že jsou dostatečně volné, aby se pod ně vešly ještě prstové nebo palcové pletené rukavice, a dětem tak bylo tepleji.
Zdravím
Michaela B.

Michaela Buchtelová2522919.12.2013 22:36

Děkuju za zprávu o návlecích pro dospělé. Ráda bych si jedny pro sebe objednala. Je možné to provést přes vaše stránky? Až je budu mít, budu moci být vzorem pro svou dceru, která si zatím návleky nechtěla oblékat. Prý proč, když je nemusí mít ani brácha, ani máma.
Děkuju za rychlou reakci
Michaela Buchtelová

Jana Holečková16.12.2013 15:45

@ Michaela Buchtelová
Soňa Zatřepálková velmi rychle reaguje na všechny připomínky. Pro ženy jakéhokoli věku připravila návleky na nohy - vhodné pro nošení od podzimu do jara, nebo pro jakékoli chladnější počasí během roku. Výhodou jejího modelu je upevnění především po obvodu lýtka. Nejsou tedy potřebné žádné gumičky pod botu, které svoji funkci plní spíše u malých dětí a nejsou už tak úplně vhodné pro nás dospělé. Více informací o modelu najdete v článku: https://www.paridea.cz/clanky/so-so-design-modni-doplnky-pro-zeny.html/

Jana Zlesáková5300211.12.2013 22:41

Dnes Vám mohu připsat další hodnocení a to, že jsou návleky i rukavičky opravdu skvělý. Nepromoknou, ani při akci "stavba sněhuláka" . Materiál, z kterého jsou ušity je fakt super. Barva je líbivá. Eliška si oboje moc užívá. Fotily jsme, jak to bude u nás technicky možné, určitě fotečky pošleme. Moc děkujeme za to, že jste nás vybraly a my můžeme testovat super věc.

Jana s Eliškou

Andrea Sedláková3800110.12.2013 11:44

Dnes jsme poštou obdrželi návleky a rukavice pro staršího syna (6 let). Jsou moc hezké a hlavně z úžasného materiálu: lehoučký a příjemný. Působí na mne i dobře nepromokavě a že bude udržovat nohy a ruce v teple. Těším se, že vše brzy vyzkoušíme v terénu. Děkuji.

<123>

Devatero pro komunikaci

  1. sdělujeme své zkušenosti
  2. sdělení jsou jasná, stručná, srozumitelná
  3. jsme upřímní
  4. dodržujeme pravidla slušného chování
  5. respektujeme odlišné postoje druhých
  6. jsme inspirací druhým
  7. vystříháme se bezobsažných sdělení
  8. hanlivá a nesmyslná sdělení budou odstraněna
  9. ovlivňujeme věci budoucí
Obchodní podmínky   |   Souhlas se zpracováním osobních údajů   |   Devatero   |   copyright 2013 – 2022 © Paridea