Paridea > Články > Oděvy/móda > So-So Design – módní doplňky pro ženy

So-So Design – módní doplňky pro ženy

Na našem trhu není stále ještě běžné, že funkční oblečení vypadá hezky a zajímavě. Ačkoli v dnešní době nemáme nouzi vidět ve městě pobíhat lidi v pohorkách a s batohy na zádech, jsme na druhou stranu třeba na horách ochuzeni o pohled na módně stylizované davy turistů. Spojení módní a funkční, obvykle v kombinaci s drahou zahraniční značkou, nemusí být nutně zárukou kvality. Ale nabízí se nám skvělé řešení díky značce So-So Design.

Od skici po realizaci se dají počítat dny a z návrhu na papíru, který působí velmi módním dojmem, se vyklubaly modely, které plní všechny předpoklady jak pro běžné nošení, tak i pro mimoměstské povyražení.

So-So Design pro modely opět využívá oblíbený softshell – nepromokavý a hřejivý. Je dostatečně pevný, aby držel tvar, zároveň je tento materiál dostatečně měkký a přizpůsobí se ostatním oděvům a obuvi. Soňa Zatřepálková ze So-So Design se nechala inspirovat dětskou kolekcí návleků a rukaviček, které tvoří pro ty nejmenší. Nyní oslovuje všechny dívky a ženy od 13 do 99 let.

Návleky na nohy jsou vhodné k sukni jako doplněk, ale i přes kalhoty do chladných dnů. Modely Soňa šije na míru, lze si je však upravit i dle aktuální potřeby – zatáhnutím pásečků přes obvod lýtka a nebo rozepnutím zipu v zadní části (vznikne model do zvonu).

Návleky na ruce se hodí jak pro přímé nošení, tak je lze kombinovat - například s tenkými prstovými rukavicemi. Každá žena či dívka ocení, že bude mít v teple zápěstí, které výrobci rukavic a svrchníků zanedbávají, zřejmě v domnění, že se o to postará právě ten druhý.

Rukavice by do tohoto setu určitě neměly chybět. Pro ty, kteří chtějí mít celý komplet, Soňa připravila palčáky, které přesně padnou do návleků.

Přesvědčil vás So-So Design alespoň trochu, že funkční oděvy mohou být líbivé a nebo naopak, že módní doplňky mohou být též funkční?

Obchodní podmínky   |   Souhlas se zpracováním osobních údajů   |   Devatero   |   copyright 2013 – 2022 © Paridea