Paridea > Články > Zdraví ženy > Baby comp – počítač především pro ženy!

Baby comp – počítač především pro ženy!

Nabídka přirozené a vysoce spolehlivé antikoncepce i řešení neplodnosti

 

Minipočítače, které díky programu se statisíci teplotními křivkami dokážou určovat plodné a neplodné dny se spolehlivostí srovnatelnou s hormonální antikoncepcí.

Jediné, co od vás tento geniální přístroj potřebuje, je 60ti sekundové měření teploty sondou v ústech a potvrzení případné menstruace. Vše ostatní počítač zjistí analýzou nameřených teplot v porovnání se statisíci dalšími naprogramovanými teplotními křivkami. Výsledkem práce počítače je předpověď plodnosti, ovulace, statistika cyklu - důležitá zejména při řešení neplodnosti.

 

 

Přirozená a spolehlivá antikoncepce i pomoc při potížích otěhotnět.

 

Minipočítače německé výroby s přesností 99,3% vypočítají plodné a neplodné dny. Pokud se někdo pozastaví nad oněmi 0,07% odchylky, je třeba nejprve vzít v úvahu další antikoncepční metody a zjistit si výrobci deklarovanou percentuelní schopnost ochrany proti početí.

Ženy, které nemohou z jakýchkoli (obvykle zdravotních důvodů ihned postihnutelných) používat hormonální antikoncepci, mají možnost výběru hned z několika minipočítačů.

 

Lady-Comp - počítač zajišťující přirozenou ochranu před neplánovaným těhotenstvím. V požadovaný čas vás vzbudí a bude každý den tři hodiny před časem buzení a tři hodiny po tomto žádat o změření teploty v ústech. Výsledkem je okamžité zobrazení plodnosti pro nastávajících 24 hodin.

 

Nabídkou zejména pro mladé dívky je pearly: „cestovní“, zjednodušená a cenově výhodnější varianta počítače Lady-Comp.

 

Baby-Comp - počítač napomáhající při plánování těhotenství. Je vhodný pro všechny páry se sníženou plodností, kdy nebyl jasně diagnostikován anatomický problém znemožňující otěhotnění. S vysokou přesností ukazuje plodné a neplodné dny vašeho cyklu a ovulaci. Dále je možná předpověď pravděpodobnosti pohlaví narozeného dítěte. Baby-Comp již od pátého dne upozorňuje na možné těhotenství a toto s jistotou potvrzuje od osmnáctého dne. Po porodu lze Baby-Comp používat pro zajištění bezpečné a spolehlivé ochrany před dalším těhotenstvím.

 

Na webových stránkách společnosti, která počítače u nás prodává, je také studie srovnávající diagnostiku teplotního cyklu při vyšetřování v nemocnici s měřením počítačem - výsledky jsou v podstatě shodné.

 

Všechny tři počítače představují přirozenou, ekologickou a zdravou metodu nezatěžující organismus.  Jedná o jednorázovou investici, jejíž cena může být už po pěti letech používání výhodnější než jiné antikoncepční prostředky. Při srovnávání spolehlivosti se počítače jasně řadí k tomu nejlepšímu, co náš trh v současné době nabízí.

 

 

Detailnější informace, včetně nezávislých studií hodnotících počítače a návody k jejich použití najdete na adrese firmy Naturcomp, která je výhradním zástupcem Valley Electronics v České a Slovenské Republice.

www.naturcomp.cz

 

Obchodní podmínky   |   Souhlas se zpracováním osobních údajů   |   Devatero   |   copyright 2013 – 2022 © Paridea