Paridea > Články

Články

Příběh kliky

Koupit kliku, která vydrží minimálně 100 let

více...

Do Afriky nejen za pohádkou

Příběh Afriky pro děti, který prostřednictvím pohádkového CD, zpracovala pro společnost UNICEF Petra Lazáková, má svůj původ v samotné Africe. Ve škole, v rodině či prostřednictvím pořadů v televizi se děti seznamují s Afrikou obvykle jako s kontinentem plným slonů, žiraf a roztomilých černoušků. Afrika má mnoho tváří. I naše děti by je měly znát.

více...

O Petře, autorce projektu pro UNICEF

Narodila se v pátek 13-ého. Už to samo o sobě jí dalo do vínku něco originálního. Řeč je o Petře Lazákové, která přišla s originálním nápadem, který pomáhá dětem třetího světa a zároveň přináší radost českým dětem, pro které prostřednictvím společnosti UNICEF připravila zvukomalebné pohádkové CD. Pojďme se s Petrou seznámit.

více...

So-So Design sází na softshell

 

Soňa Zatřepálková ve své kolekci zimního oblečení pro děti sází převážně na softshell

více...

Materiály na outdoorové oblečení

Nejpoužívanější vnější vrstvou oblečení jsou bundy a kalhoty s membránou nebo zátěrem. O tomhle už možná každý slyšel. Ale máte v nabídce přehled? Vyznáte se v rozdílech? Máte strach z nelehkého výběru? V následujícím článku vám chceme poskytnout základní přehled nejpoužívanějších materiálů, se kterými se při nákupech zimní výbavy asi nejčastěji setkáte.

více...

<123>

Obchodní podmínky   |   Souhlas se zpracováním osobních údajů   |   Devatero   |   copyright 2013 – 2022 © Paridea