Paridea > Články > Hygienické prostředky

Články na téma Hygienické prostředky

Dámské intimní hygienické potřeby – čemu dáváme přednost

Žena je dárkyní nového života. Je to ta nejvyšší hodnota, kterou je žena vybavena. Krom lásky, obětavosti, něhy, kterou dává svým dětem a bližním, je navíc zodpovědná za výchovu svých dětí, za domov, práci a občas v celé své laskavosti vůči druhým zapomíná být laskavá sama k sobě.

V našem dotazování jsme se zaměřili na intimní hygienické potřeby, abychom alespoň v základu rozkryli, čemu dáváme přednost a proč.

více...

Jak to s těmi pastami je?

Je zajímavé v průběhu let sledovat, jak se vyvíjí přístup k výběru zubních past. Jaké značky nás nejvíce oslovovali v roce 2000 a které nejvíce používáme v současné době? Konec tisíciletí byl dobrým důvodem zamyslet se nad tím, jak žijí lidé v České republice a společnost MEDIAN zrealizovala rozsáhlou studii, která zahrnovala právě i zubní pasty. Na přelomu 2013-14 jsme zrealizovali průzkum o zubních pastách i my. Seznamte se se zajímavými  údaji …

Závěrem se můžete dozvědět, krom faktických údajů, i velmi důležitý poznatek, jak zubní pasty ovlivňují naše zdraví!

více...

Kvalita ALOE VERA v zubní pastě

Naše ústa si zaslouží to nejlepší. Zubní pasta s aloe vera obsahuje výhradně rostlinu Aloe Vera Barbadensis Miller, která má prokazatelně nejvyšší účinky. Dalším důležitým ukazatelem, který ovlivňuje celkovou kvalitu produktu, je také technologie zpracování.

více...

Zdraví zubů a dásní ovlivňuje zdravotní stav

Nejen lékaři, ale i léčitelé často varují, že záněty v dutině ústní mohou mít fatální následky. Švédská studie na vzorku více než 100 mužů středního věku, kteří zemřeli na náhlou srdeční příhodu, odhalila dentální infekci. Nejčastěji byl zjištěn poškozený hrot zubu periapikální lézí.

více...

Zubní pasta s aloe vera

V současné době se mnoho z nás snaží věnovat se svému zdraví. Preferujeme zdravý životní styl a přesto občas zapomínáme na odpovídající ústní hygienu. Možná proto se mnozí zapomínají i smát. Z našeho průzkumu vyplynulo, že většina z dotazovaných pravidelně navštěvuje svého zubního lékaře (92%). Na dentální hygienu však dochází pouze 23% respondentů. Jelikož testujeme zubní pastu, zajímalo nás, jak moc je pro vás důležité složení zubní pasty.  

více...

Vstup Aloe do moderního lékařství

Naši předkové zjistili, že tato rostlina, jejíž list se po naříznutí téměř okamžitě zacelí, má hojící účinky též na popáleniny, kožní poranění a záněty, hmyzí bodnutí. Pomáhá též proti padání vlasů či při jaterních problémech. Současná věda stále objevuje nové léčebné vlastnosti této rostliny. Již v roce 1964 bylo dokázáno, že tato rostlina zastavuje činnost některých bakterií, jako jsou salmonela nebo stafylokok. Nedávné výzkumy ukázaly, že aloe může být účinná i při léčbě onemocnění jako jsou cukrovka nebo ateroskleróza.

více...

Obchodní podmínky   |   Souhlas se zpracováním osobních údajů   |   Devatero   |   copyright 2013 – 2022 © Paridea