Paridea > Články > Zdraví ženy

Články na téma Zdraví ženy

Cítím se skvěle! - Energie z jógy

Pánevní dno je centrem síly, které drží celé tělo. Svaly tvořené třemi vrstvami zabraňují poklesu pánevních orgánů směrem dolů. V momentě, kdy svaly stáhneme, napřímí se nám pánev a bedra se protáhnou. Pro správně stažení svalů pánevního dna, musíme správně napnout všechny svěrače: řitní, svěrač pochvy (samozřejmě jen ženy) a močové trubice. Pokud používáme tyto svaly vědomě, uvolňuje se nám neskutečné množství energie. Jednou z přirozených cest, jak se naučit prociťovat vlastní tělo, využívat vlastní energii a zformovat postavu je třeba jóga.

více...

Neplodnost a výživa

V případě, kdy se páru nedaří dlouhodobě otěhotnět, řeší se obvykle nejprve ženin cyklus, poté hemživost spermií muže, na řadu přicházejí diskuse na téma umělého oplodnění a pokusy o úspěšnou realizaci. Někdy však stačí mnohem méně. Uvolnit se, vyčistit si hlavu a dobře se najíst. Především však svému tělu věnovat patřičnou pozornost a z dlouhodobého hlediska mu dodávat kvalitní potraviny, zbytečně ho nezatěžovat. Jakou skladbu potravin volit, aby budoucí miminko mělo své rodiče zdravé, nás stručně seznámí Margit Slimáková, známá především svým konceptem Zdravého talíře.

více...

Baby comp – počítač především pro ženy!

Každá moderní žena, která se snaží dbát nejen o svůj zevnějšek, ale především o přirozené prostředí svého těla, možná už kromě smart phonu či tabletu zařadila do své výbavy i minipočítač, jež dokáže s přesností 99,3% vypočítat plodné a neplodné dny ženského cyklu. Žena či mladá dívka, která nechce zatěžovat své tělo vedlejšími účinky hormonální antikoncepce, si může pořídit i na českém trhu minipočítač, který nabízí svými funkcemi možnost určit plodné dny a pomoci tak s otěhotněním, jež se poslední dobou stává trápením nejednoho páru.

více...

Obchodní podmínky   |   Souhlas se zpracováním osobních údajů   |   Devatero   |   copyright 2013 – 2022 © Paridea