Paridea > Články > Charita

Články na téma Charita

Rozhovor: S Petrou o Rwandě

V prostorách UNICEF úspěšně proběhl křest pohádkového CD "Do Afriky nejen za pohádkou", kde zazněla spousta zajímavých informací. Chtěly jsme se dozvědět více a proto jsme neváhaly a požádaly autorku celého projektu Petru Lazákovou o rozhovor. 

více...

Křest CD „Do Afriky nejen za pohádkou“

Ve středu 4. prosince 2013 Valerie Zawadská pokřtila v prostorách prodejny UNICEF na náměstí Kinských na Praze 5 pohádkové CD „Do Afriky nejen za pohádkou“. Do života mu popřála hodně úspěchů, aby se mu dobře dařilo a hodně se prodávalo.

více...

Do Afriky nejen za pohádkou

Příběh Afriky pro děti, který prostřednictvím pohádkového CD, zpracovala pro společnost UNICEF Petra Lazáková, má svůj původ v samotné Africe. Ve škole, v rodině či prostřednictvím pořadů v televizi se děti seznamují s Afrikou obvykle jako s kontinentem plným slonů, žiraf a roztomilých černoušků. Afrika má mnoho tváří. I naše děti by je měly znát.

více...

O Petře, autorce projektu pro UNICEF

Narodila se v pátek 13-ého. Už to samo o sobě jí dalo do vínku něco originálního. Řeč je o Petře Lazákové, která přišla s originálním nápadem, který pomáhá dětem třetího světa a zároveň přináší radost českým dětem, pro které prostřednictvím společnosti UNICEF připravila zvukomalebné pohádkové CD. Pojďme se s Petrou seznámit.

více...

Obchodní podmínky   |   Souhlas se zpracováním osobních údajů   |   Devatero   |   copyright 2013 – 2022 © Paridea