Paridea > Články > Oděvy/móda

Články na téma Oděvy/móda

O nejlepší obuvi

Už Hippokrates říkal: "Nejlepší obuv je žádná obuv".

Víte, proč je pro nás důležitá chůze naboso? Nebo kolik máme na chodidle nervových zakončení? A nebo, jak si zařídit domácí masáž nohou oblázky?  Zde najdete odpovědi, inspiraci, ale i zajímavé postřehy z dotazování na téma zdravého obouvání. Navíc můžete zkusit udělat sobě, dětem či vašim blízkým malý test.

více...

Dětičky, co nemilují svoje botičky – a proč?

Obouváme své děti správně? Je pro nás důležité, v čem naše děti chodí? Víme, jaké jsou zvláštnosti stavby dětské nohy oproti noze dospělé? Poznáme vždy zdravotně nezávadnou dětskou obuv?

více...

So-So Design – módní doplňky pro ženy

Skica módního návrhu Soni Zatřepálkové s návleky na ruce a nohy pro mladé dívky a ženy se proměnila do reálné podoby – je líbivá, je hřejivá, je funkční a skvěle sedí!

více...

Téměř 20% volí módní návrháře

Dobrá zpráva pro všechny české módní návrháře a krejčovské salóny. Jak zjistila anketa E15.cz v řadách svých čtenářů, 13% z nich si v životě zvolilo modelové oblečení a dalších 5% učinilo jednou v životě nákup od módního návrháře. A jak jste na tom Vy? A pořídili byste sobě nebo svým dětem model od módního návrháře?

více...

Značky a informace na obuvi a textilu

Obuv a textilie je sortiment, který českým spotřebitelům činí snad nejvíce problémů. Alespoň to vyplývá ze statistiky Sdružení českých spotřebitelů. Výrobky obuvi a textilu (spolu s oděvy) dosahují v posledních letech četnosti 21% z celkového počtu dotazů, jak zmiňuje v úvodu odborné publikace pan Libor Dupal, předseda Sdružení českých spotřebitelů. Pojďme se společně inspirovat odborným materiálem, které na dané téma sdružení publikuje.

více...

So-So Design sází na softshell

 

Soňa Zatřepálková ve své kolekci zimního oblečení pro děti sází převážně na softshell

více...

Materiály na outdoorové oblečení

Nejpoužívanější vnější vrstvou oblečení jsou bundy a kalhoty s membránou nebo zátěrem. O tomhle už možná každý slyšel. Ale máte v nabídce přehled? Vyznáte se v rozdílech? Máte strach z nelehkého výběru? V následujícím článku vám chceme poskytnout základní přehled nejpoužívanějších materiálů, se kterými se při nákupech zimní výbavy asi nejčastěji setkáte.

více...

Obchodní podmínky   |   Souhlas se zpracováním osobních údajů   |   Devatero   |   copyright 2013 – 2022 © Paridea