Paridea > Články > Hand made

Články na téma Hand made

Bosou nohou ke zdraví / 2.část

Přírodní kámen se nedá nahradit. Kamenům mnozí přisuzují až magické vlastnosti – jejich léčivé účinky jsou ovšem prokazatelné naprosto racionálně, což potvrzují i praktičtí odborní lékaři, kteří s deskou často a aktivně pracují. Proč tedy byly zvoleny zrovna kameny (a ne třeba dřevo, nebo jiný materiál)? „Protože kameny jsou všude. Mají rozmanité tvary a složky, jsou nezničitelné a dobře se dezinfikují,“ tvrdí MUDr. Ivan Krupa, který se specializuje na léčení nemocí páteře a pohybového systému.

více...

Bosou nohou ke zdraví / 1.část

Reflexologická deska vypadá na první pohled jako vrstva obyčejných kamínků, nepravidelně rozházených po desce. V designu z přírodních materiálů se ovšem skrývají opravdu bohaté léčebné účinky. A ještě navíc to hezky vypadá.

 

více...

Fotoreportáž z výroby - lití

Představujeme základ slévárenské výroby barevných kovů. Jak nám jeden z dlouholetých zaměstnanců řekl: „Mnoho zákazníků je překvapeno, jak složitá naše výroba je. Mnozí se domnívají, že se jedná o něco podobného sklářství. Fouknu a mám to. Práce s kovem je mnohem náročnější“.

více...

Rozhovor s výrobním ředitelem Slévárny Nosek

Jak vypadá tradiční výroba? Kde si sehnat ten správný model? Nebo jak udržet mosazné kování stále jako nové? Odpovědi nejen na tyto otázky najdete v poutavém rozhovoru s Karlem Drábkem, výrobním ředitelem slévárny barevných kovů.

více...

Příběh knopky

Je malá, je krásná, je originální a hledá své místo.

více...

Příběh kliky

Koupit kliku, která vydrží minimálně 100 let

více...

Obchodní podmínky   |   Souhlas se zpracováním osobních údajů   |   Devatero   |   copyright 2013 – 2022 © Paridea