Paridea > CD "Do Afriky nejen za pohádkou" > Rozhovor s dětmi - průvodci pohádkovým CD

Rozhovor s dětmi - průvodci pohádkovým CD

Terezka Jiránková (10 let), Natálka Vaníčková (11 let) a Šimon Lev (11 let) – to jsou tři děti, které vás provedou NEJEN pohádkovou Afrikou.

Nikdy nestály před mikrofonem. Asi se ho i trochu bály. Ale to, co ve studiu nakonec předvedly, se dá přirovnat k profesionálnímu hereckému výkonu.

Zatímco jejich mladší kamarádi v úvodu CD jsou úžasní svou dětskou bezprostředností, tato starší trojka je obdivuhodná svým talentem a soustředěností. Právě Terezka, Natálka a Šimon dětským posluchačům ukážou, jak vypadá Afrika bez příkras. A děti to z jejich úst lépe pochopí než z poučování dospělého.

Jak se ti líbilo natáčení ve studiu - překvapilo tě něco?

Terezka: Natáčení ve studiu se mi líbilo. Překvapil mě můj hlas, který jsem slyšela po nahrání z mikrofonu. Nikdy před tím jsem se takhle neslyšela. 

Natálka: Natáčení ve studiu se mi moc líbilo, i když jsem měla na začátku obavy, jestli to zvládnu. Ve studiu mě překvapily stěny s černými pichláky. Natáčení pro mě bylo velký zážitek i zábava.

Už CD slyšeli tvoji kamarádi nebo paní učitelky - co na to říkají?

Terezka: CD už slyšeli rodiče, prarodiče a kamarádky. Všichni se shodli na tom, že můj hlas je na záznamu jiný než ve skutečnosti. Všem se to líbilo. Ocenili také bezprostřednost menších dětí i hudbu.

Natálka: Paní učitelky CD ještě neslyšely, chci jim ho dát jako vánoční dárek. Zatím ho slyšeli táta a babička s dědou a moc se jim líbilo.

Změnila se po natočení CD tvoje představa o Africe?

Terezka: Moje představa se změnila. Netušila jsem, že se ročně zbytečně zabije tolik lvů.

Natálka: Představa o Africe se mi asi nezměnila. Jenom Petřino vyprávění a fotky mi ji dokreslily.

Obchodní podmínky   |   Souhlas se zpracováním osobních údajů   |   Devatero   |   copyright 2013 – 2020 © Paridea