Paridea > CD "Do Afriky nejen za pohádkou"

CD "Do Afriky nejen za pohádkou"

Ve středu 4. prosince 2013 Valerie Zawadská pokřtila v prostorách prodejny UNICEF na nám. Kinských na Praze 5 pohádkové CD „Do Afriky nejen za pohádkou“. Do života mu popřála hodně úspěchů, aby se mu dobře dařilo a hodně se prodávalo.

Víte, proč má zebra černé pruhy a pavián lysý zadek? Proč jí lev svou kořist vždycky o samotě? Proč se zvířata už nikdy nebudou vysmívat želvě? A tušíte, proč si většina dětí v Africe přeje chodit do školy? Slyšeli jste, jak daleko musejí malí Afričané chodit pro vodu? Nejen to se dozvíte na CD plném afrických pohádek, skutečných příběhů z Afriky a africké hudby!

CD, které si pořídíte, Vás nejenom potěší libozvučnou hudbou, překrásnými původními příběhy úžasně upravenými od Petry Lazákové, ale též výbornou kvalitou díky podmanivému hlasu Valerie Zawadské, doplněné vtipnými proslovy těch nejmenších, kterým jsou pohádky určeny.

Další rozměr tomuto překrásnému CD, které spolutvořily děti z pražských škol a školek, dodává skutečnost, že celý výtěžek z prodeje půjde na projekt Školy pro Afriku.

Zábavné i poučné zvukomalebné CD pro všechny děti, které mají rády pohádky i skutečné příběhy lze koupit za 110 Kč v prodejnách UNICEF nebo v e-shopu na www.unicef.cz.

 

Autor projektu, scénář a produkce:  Petra Lazáková, www.lazakova.cz 

Interpreti: Valérie Zawadská, Petra Lazáková a děti - Tereza Jiránková, Natálie Vaníčková, Šimon Lev a Zuzana Hanušová, Jakub Hanuš, Tomáš Lazák, Apolena Ulčová a Prokop Ulč

Nahrávací studio:  Jiří Čada, Zvuková produkce CZ

Hudební podklady: autentické nahrávky z Rwandy a Zimbabwe a Richard Kraus, Jan Vančura a EMI Publishing

Text "Tam v daleké Africe" : Kateřina Přechová, Ludmila Selingerová

 

Jiří Čada a Šárka Mercová, Zvuková Produkce CZ

"Díky Petře Lazákové za vznik tohoto báječného projektu. Jsme rádi, že jsme se na něm mohli podílet. Samotná realizace bavila nejenom nás, ale všechny zúčastněné, a to hlavně díky spolupráci s báječnými dětmi a skvělé náladě, která při natáčení panovala. Věříme, že výsledek vykouzlí úsměv na tvářích dětí i rodičů. A především, že díky těmto krásným audiopohákám desítky afrických dětí získají zase o něco větší šanci na lepší život."

 

 

 

 

 

 

 

 

Fotografie Lukáš Rešl

Obchodní podmínky   |   Souhlas se zpracováním osobních údajů   |   Devatero   |   copyright 2013 – 2022 © Paridea