Paridea > Projekty > Aloe vera, zubní pasta

Aloe vera, zubní pasta

Ústa a ústní dutina tvoří počátek trávicí soustavy většiny živočichů. Mají za úkol přijímat a mechanicky zpracovat potravu. Zároveň v nich dochází k promíšení potravy se slinami a trávicími enzymy zde obsaženými.

Naše ústa jsou vstupní branou do našeho chrámu zvané tělo. Zdraví našich úst je z části závislé na důkladnosti naší ústní hygieny. Vyskytnou-li se jakékoli komplikace (krvácení dásní, záněty, afty, sucho v ústech), působí nám obvykle bolesti při příjmu potravy. Narušená sliznice úst je lehce přístupná dalším virům, plísním či bakteriím, které se v oslabeném organismu šíří dále do těla. Samozřejmě funguje i naopak, že tělo oslabené nemocí, vykazuje známky disbalance v dutině ústní. Začněme tedy tentokrát ústy. Pojďme společně testovat zubní pastu s blahodárnými účinky rostliny Aloe vera společnosti LR Health & Beauty Systems.

Fotky z testování :)

Chcete-li se připojit do našich diskuzí, přihlašte se, nebo se zaregistrujte.
Marie Kousalová6180020.1.2014 00:57

Zubní lékařka mi doporučila zubní pastu Elmex senzitive na mé bolavé krčky, tato pasta mi účinně pomáhá už několik let. Zubní pasta Aloe Vera je srovnatelná, používám ji od 16.1. a krčky jsou v klidu.

Jana Holečková19.1.2014 22:29

@ Marie Kučerová
V týdnu od 20.1. budeme ještě rozšiřovat řady testovatelů této zubní pasty. Pokud nám některý z vybraných účastníků vypadne, určitě Vás kontaktujeme.

Marie Kučerová7393419.1.2014 19:03

prosím dá se ještě zapojit do testu této pasty?

Petr Blecha2720119.1.2014 12:11

Nepřidávám tu záznamy, aby se z toho stal zázrak, ale zajímalo mne, co je to ta Echinacea poněvadž moje květino-rozpoznávací schopnosti končí někde mezi schopností rozpoznat banán od pampelišky. Tak jsem si to zjistil a její léčivé schopnosti. Byl jsem teď ve čtvrtek na pravidelné kontrole na plicním oddělení. Paní doktorce jsem se zmínil o mém počinu s léčivou zubní pastou a paní doktorka mne pochválila, a spustila 5-ti minutovou přednášku na téma "Echinacea=Třapatka a dýchací cesty a posílení imunity", až mě z toho hlava brněla.
Tudíž motto pro dnešní den:
tato zubní pasta kudy čistí, tudy léčí.

Jana Bártová3700119.1.2014 00:06

Dobrý večer, testuji již pátým dnem a jsem velmi mile překvapena. Dásně jsou v klidu, dříve procervenale a. občas bolavé, nyní tyto problémy na ústupu. Je skvělé, ze pasta nepali jako jiné pasty, dnes testoval i dvouletý syn, který nemá rád ústní hygienu, ale s touto pastou, jakoby mu opravdu chutnala, konečně řádně a dobrovolně vycistene zoubky. zatím jsem opravdu spokojená, uvažuji p koupi teto pasty i v budoucnosti až dotestujeme. :-)

Jana Grigorova1300018.1.2014 12:19

Dobrý den,
ocenuji jednoduchy a prirodni vzhled obalu pasty. I pasta jako takova ma prijemnou a prirodni barvu (zadne kriklave chemicke barvy). není to úplně klasická pasta, ale spíše opravdu gel, takže se jednoduše vymačkává. oceňuji složení aloe vera a propolisu, které dává pastě příjemnou chuť a i po vyčištění zůstává v ůstech přírozený pocit. Nic chemického.

Petr Blecha2720116.1.2014 20:54

Dobrý den,
dovolí si 3 zajímavé body:
1. byl jsem zbrklý a dal si na kartáček "dlouhou nudli" pasty. Ono to bylo hlavně tím, že se vymačkává snadno. Bohužel jsem si nestihl přečíst vaše doporučení, tak jsem trošku vybublal, za chvíli mi lezla pěna i ušima. Opravdu stačí krapítko !
2. Při čištění zubů jsem přemýšlel, co je to tam v té chuti navíc. Věděl jsem, že tu chuť důvěrně znám z dětství a neuměl jsem si vzpomenout. Ano je to propolis = skvělé !
3. Před 11-ti lety jsem byl na operaci dásní proti paradontoze, od té doby si čistím zuby jinak, ale hlavně dost dlouho. Jsem zvědav, co mi s dásněmi přinesou další dny = opět napíšu.

Zatím hodnotím jako velice příjemnou = hladivou pastu.
Děkuji

Marie Kousalová6180016.1.2014 09:45

Dobrý den,
plně se ztotožňuji z názorem paní Šilhové. Pastu vyzkoušel také můj syn se snachou a ohodnotili její chuť jako svěží a příjemnou.

Eva Šilhová4300315.1.2014 20:20

Dobrý den
Začala jsem používat zubní pastu Aloe vera a jsem mile překvapena.Pasta pěkně vonní,dobře se nanáší na kartáček a po vyčištění zubů mám příjemný pocit v ústech.Všem doporučuji ;-) Šilhová Eva

Jana Holečková13.1.2014 14:18

@ všem
Vážení přátelé,
v týdnu od 13.1. začínáme distribuovat vybraným účastníkům projektu zubní pasty s aloe vera k testování.
Těšíme se na vaše první postřehy.
Do diskuse může přispívat každý, kdo zubní pastu zkouší, nebo ji má možnost v průběhu našeho testování vyzkoušet, případně s ní má osobní zkušenost.

<123>

Devatero pro komunikaci

  1. sdělujeme své zkušenosti
  2. sdělení jsou jasná, stručná, srozumitelná
  3. jsme upřímní
  4. dodržujeme pravidla slušného chování
  5. respektujeme odlišné postoje druhých
  6. jsme inspirací druhým
  7. vystříháme se bezobsažných sdělení
  8. hanlivá a nesmyslná sdělení budou odstraněna
  9. ovlivňujeme věci budoucí
Obchodní podmínky   |   Souhlas se zpracováním osobních údajů   |   Devatero   |   copyright 2013 – 2021 © Paridea