Paridea > Projekty > Aloe vera, zubní pasta

Aloe vera, zubní pasta

Ústa a ústní dutina tvoří počátek trávicí soustavy většiny živočichů. Mají za úkol přijímat a mechanicky zpracovat potravu. Zároveň v nich dochází k promíšení potravy se slinami a trávicími enzymy zde obsaženými.

Naše ústa jsou vstupní branou do našeho chrámu zvané tělo. Zdraví našich úst je z části závislé na důkladnosti naší ústní hygieny. Vyskytnou-li se jakékoli komplikace (krvácení dásní, záněty, afty, sucho v ústech), působí nám obvykle bolesti při příjmu potravy. Narušená sliznice úst je lehce přístupná dalším virům, plísním či bakteriím, které se v oslabeném organismu šíří dále do těla. Samozřejmě funguje i naopak, že tělo oslabené nemocí, vykazuje známky disbalance v dutině ústní. Začněme tedy tentokrát ústy. Pojďme společně testovat zubní pastu s blahodárnými účinky rostliny Aloe vera společnosti LR Health & Beauty Systems.

Fotky z testování :)

Chcete-li se připojit do našich diskuzí, přihlašte se, nebo se zaregistrujte.
Petr Blecha2526119.4.2014 22:03

Tak už asi zažívám vlnu smutku, bo mi před 10-ti dny došla.
Budu se muset poohlídnout po nové, třeba ji lze koupit i u nás na vsi.
Osobně mě to bavilo více nežli testování sýrů.
Pasta mi vydržela přes občasné "ujídání" ostatních členů domácnosti celou dobu tušímže skoro 3 měsíce ?

Karolína Janíková6020018.4.2014 19:19

Dobrý večer,
pasta je skoro prázdná, ale už nějakou dobu u nás leží, protože ve finále nikoho zas až tak moc nezaujala. Měla příjemnou chuť a zajímavou barvu, ale pocit po vyčištění nebyl nijak osvěžující. Vrátili jsme se tedy ke klasickým značkám jako je Colgate, Aquafresh, atd.
Děkuji za možnost vyzkoušet něco nového, ale asi se už k této značce nevrátím.

Roman Foud1552118.4.2014 17:34

Pasta už je skoro prázdná a až dojde budu používat červený Elmex, v minulosti jsem používal Elmex, Fluocaril, Signal, Tuttifrutti. Pasta byla dobrá, ale nijak výrazně mě nenadchla.

Jaroslava Pejřimovská5300223.3.2014 05:46

Dobrý den, připujuji se s dalším hodnocením pasty. Nemohu jí používat denně, ztrácí se mi citlivost zubů, která se postupem času vrací. Krvácení dásní je menší. Pastu střídám s pastou Herbadent a Parodontax.

Jana Holečková12.3.2014 22:52

@ Petra Rulcová
Někdy se může na krátký čas citlivost zubů paradoxně dočasně zvýšit. Někomu dobře funguje i pozvolný přechod - prokládat novou zubní pastu (jakoukoli) tou stávající.
Vždy je ale lepší takovéto případy konzultovat přímo se zubařem nebo na dentální hygieně.
Nicméně je skvělé, že partnerovi vyhovuje a našla u vás upotřebení.

Jana Holečková12.3.2014 22:44

@ Jana Bártová
Moc mě těší, že máte tak dobré zprávy přímo od zubaře. Zubní pastu s aloe vera, kterou testujeme, lze zakoupit pouze prostřednictvím obchodních zástupců společnosti LR. Pokusíme se Vám její nákup zprostředkovat, nicméně budeme pátrat po dalších produktech se srovnatelnou kvalitou.
Ať se zoubkům v rámci možností daří :).

Petra Rulcová5125112.3.2014 14:27

Tak znovu přispívám. Pastu jsem vydržela používat asi 2 týdny. Citlivost mých zubů se značně zhoršila. V tomto období jsem byla ale průběžně nemocná. Vrátila jsem se k původní pastě, nepoužívám nějakou zvláštní, normální Colgate (citlivost se zlepšíla). Po uzdravení jsem opět zkusila najet na pastu s Aloe a ukázalo se, že zhoršená citlivost nebyla způsobená nemocí, ale opravdu se mi zhoršila při používání této pasty. Je to škoda, ve všech ostatních ohledech mne mile překvapila. Teď už ji používá jen partner, který si ji nemůže vynachválit.

Jana Bártová3700110.3.2014 23:05

Dnes jsme byli s malym u zubare, jak jsem psala v poslednim prispevku a pan zubar potvrdil blahodarny ucinek aloe, eroze prednich zoubku je sice nelecitelna a maly o zoubky prijde drive nez ostatni mrnata, ale rato zubni pasta znatelne problem pozastavila, kde mohu tento produkt zakoupit? Uz nam bohuzel dochazi a vyhovuje vsem, izkratka ku spokojenosti. vsech tlamicek v nasi rodine, dekuji..

Petr Raszka7399510.3.2014 07:56

Zdravím.
Vaši pastu jsem měl možnost testovat jen první týden.
Poté ji chtěla vyzkoušet i má maminka a pastu mi už nevrátila - protože je s ní neuvěřitelně spokojená. Protože tuto pastu jsem u nás na trhu nenašel, nezbývá mi, než najít něco podobného. Každopádně moc děkuji Vašim stránkám za TIP - bez Vás bych vůbec netušil, že něco takového vůbec existuje

Markéta Ulčová5.3.2014 21:32

Vážení přátelé,
je začátek března a naše "Výzva všem účastníkům testování zubní pasty s AloeVera" je u konce. Nejaktivnější testovatel měl možnost získat v rámci testování další zajímavý produkt z řady LR.
Gratulujeme panu Blechovi, který nás přesvědčil svým aktivním přístupem!
Více se dozvíte po přihlášení na http://www.paridea.cz/pro-cleny/pasta/vyzva/ .

Petr Blecha2526126.2.2014 21:44

Dobrý den,
stále testuji. Utahal jsem už k smrti za tu dobu 2 kartáčky na zuby (né žádné hogo-fogo), držím se standardu Colgate a vyšší. Zatím mi nepřipadá, že by pasty vůbec ubylo a to s ní vůbec nešetřím. Povšiml jsem si avšak jisté mentální závislosti, kterou jsem si za těch několik týdnů dokázal k této pastě vypěstovat.. Jsem zvědav na těžký detox, až mi jednou dojde :)
S přáním hezkého dne pro všechny testovače.

Jaroslava Pejřimovská5300224.2.2014 16:14

Dobrý den, testuji, testuji. Chuť příjemná, barva se mi líbí, obal i tuba vkusný. Mám velký problém s krvácejícími dásněmi, uvidím, zda při používání této pasty nastane nějaké zlepšení. Nabídla jsem testování pasty i dalším členům rodiny, určitě napíši další poznatky z testování.

Emil Vlasák4053824.2.2014 08:54

Pasta je velmi příjemná, oblíbil jsem si ji. Dcera se mne ptala, proč má tak šílenou barvu. Nesouhlasím, barva je naprosto skvělá, dělá mi dobře. Stejně dobře mi dělá pasta i na zuby, mám z ní příjemný pocit kvalitně vyčištěných zubů. Zatěžkávácí zkoušky také zvládla na jedničku - aromatický zápach a chuť jídla např. s cibulí nebo česnekem dokáže dobře odstranit, to mne mile překvapilo. Často mívám dásně poškrábané od zuřivého čištění, jsou potom dlouho bolavé a citlivé, nyní s Aloe pastou mám pocit, že tyto stavy jsou téměř výjimečné. Jsem s ní spokojený. Ještě čekám na efekty, které se snad projeví po delší době testování.

Lucie Bartůňková1550020.2.2014 22:02

@ Jana Holečková
Běžne používá zelený Elmex. Od minula ještě pár dní používal Aloe, ale před třemi dny se vrátil zpět k Elmexu a citlivost se zlepšila. Za nás tedy bohužel nemůžu Aloe na citlivé zuby doporučit.

Jana Holečková15.2.2014 21:12

@ Lucie Bartůňková
Prozradíte nám, jakou pastu tatínek běžně používá? Někteří z nás potřebují víc času a příliš radikální a rychlá změna může mít opačný dopad. Ale určitě je to zajímavý postřeh z testování.
V druhé polovině tohoto článku se můžete dozvědět, jak na nás pasty působí, určitě stojí za přečtení: http://www.paridea.cz/clanky/jak-to-s-temi-pastami-je.html/

Lucie Bartůňková1550015.2.2014 04:02

Pastu používáme (já + rodiče) už dva týdny...U mě a mamky vše OK, ale vypadá to, že z testování odstoupí táta, kterému se po vyměnění pasty za Aloe zhoršila citlivost zubů...

Petra Vulterýnová1400014.2.2014 19:45

Dobrý den, pastu používám cca 3 týdny. Velmi mne zaujalo jednoduché, čisté balení a krásná barva produktu. Ještě více mne překvapila výborná chuť pasty, na čištění zubů se vyloženě těším :). Nemám žádné problémy se zuby ani dásněmi, takže nemohu úplně zhodnotit účinky pasty. Každopádně pocit při a po čištění je prima.

Hana Lajtkepová4600112.2.2014 20:59

Dobrý den, pastu používám již třetí týden. Dásně mi nekrvácí, mám příjemný pocit po vyčištění. Zuby si čistím delší dobu (více jak 3 minuty) a na konci čištění již zubní pasta nepění, ale stále není čištění nepříjemné.
Manžel ji zkoušel též, ale není mu příjemná chuť. Dcera si ji občas "půjčí" a je také spokojená. Ústní vodu jsem s testováním této pasty přestala používat. Další hodnocení napíšu až za delší časový úsek. Testování zubní pasty u krvácejících dásní se nedá hodnotit po tak krátké době.

Eva Šilhová430038.2.2014 18:00

Dobrý den tak pastu používám už 3 týden a jsem nadmíru spokojená.Krásně voní,dobře chutná a hezky vypadá.I když můj přítel ji zkusil a řekl,že mu nechutná ani nevoní,protože je zvyklí na mátovou příchuť :-) Dokonce mi přijde,že mi už skoro vůbec nekrvácejí dásně po použití.Tak že pokračuji dál :-)

Lucie Rejdová679038.2.2014 13:17

Pastu používám už druhým týdnem a jsem s ní velmi spokojená. Nečekala jsem že po ní budu mít tak svěží dech jako po běžných pastách sehnatelných v drogériích. Za dobu jejího používání se mi nevyskytlo krvácení dásni, což mě také příjemně překvapilo. Příjemná chuť, vůně, pasta je opravdu dobrá. Ale barva je tedy dost odstrašující, ta by chtěla změnu.

<123>

Devatero pro komunikaci

  1. sdělujeme své zkušenosti
  2. sdělení jsou jasná, stručná, srozumitelná
  3. jsme upřímní
  4. dodržujeme pravidla slušného chování
  5. respektujeme odlišné postoje druhých
  6. jsme inspirací druhým
  7. vystříháme se bezobsažných sdělení
  8. hanlivá a nesmyslná sdělení budou odstraněna
  9. ovlivňujeme věci budoucí
Obchodní podmínky   |   Souhlas se zpracováním osobních údajů   |   Devatero   |   copyright 2013 – 2021 © Paridea